Nowe Trendy w Turystyce 2017

Nowe Trendy w Turystyce 2017! W dniu 31 marca 2017 roku  w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. Jest to jedno z największych spotkań branży turystycznej. Pojawiło się na nim blisko 60 uczestników, około 20 wystawców, a sale warsztatowe były pełne. Celem przyświecającym Nowym Trendom jest zetknięcie przedstawicieli innych niż turystyka dziedzin i ich doświadczeń z reprezentantami branży turystycznej.

Podczas obrad poruszane zostały takie kwestie jak najczęściej popełniane przez firmy z branży turystycznej błędy. Uznane za takie zostały niereagowanie lub reagowanie z opóźnieniem na pytania i problemy zgłaszane przez klientów przez Internet i odpowiadanie aroganckie lub wręcz wulgarne. Została zwrócona uwaga na siłę stereotypów.

Można było też wysłuchać prezes Hotel Media Group, która doszła do wniosku, że aplikacji dla turystów jest zbyt dużo, wiele z nich powiela te same treści, nie idą z duchem czasu, są więc mało atrakcyjne dla użytkowników.

Mateusz Kusznierewicz dzielił się ze słuchaczami opowieścią, jak dobiera sobie współpracowników. Jak ich obserwuje, rozmawia z nimi. Jacek Rozenek namawiał, by szukać do pracy ludzi z talentem do tego, co mają wykonywać.

Dowiedz się więcej z naszych aktualności!

Nowe Trendy w Turystyce 2017